Instock
| Weight | 0.111 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 1 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | men wallet, Mini PURSE purses wallets Magic women's |
| Material Composition | genuine leather, money card holder RFID magic vallet female |
| Item Width | 9 cm, coin small cuzdan card retro walelt male men's |
| Item Weight | 0.111 kg, Purse walet portomonee Fashion vintage |
| Item Length | 19cm |
| Item Height | 1cm |
| Decoration | None, Appliques |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | TAUREN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| style | Soft Hard vintage retro cute wallet purses fashion luxury female mini |
| fit for | Women Ladies Men Students Boys Girls Female Male |
| function | wallet clutch handbag shoulder bag coin purse clutches purses bags |
| support | Drop Shipping dropshipping 2020 new arrivals center vip link 2020 |
| type | leather wallet men women genuine ladies wallets small purses case pu |
Instock
There are no reviews yet.