Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 28 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Size | 14 inches |
| Item Height | 11inch |
| Material Composition | Genuine Leather |
| Item Width | 3.9inch |
| Item Weight | 1.2kg |
| Item Length | 15inch |
| Lining Material | Linen |
| Style | vintage |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | No Zipper |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | S.worker |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Item Type | Briefcases |
Instock
There are no reviews yet.