Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.287 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 23 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | Embossing |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Key Chain Holder, Interior Compartment, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Business |
| Exterior | Silt Pocket |
| Model Number | HK-8866B |
| Carrying System | Air Cushion Belt |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Decoration | None |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | hk |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Color | Black/Green/Blue |
| Size | 31*14*44cm |
| Fit for | 15.6 inch Laptop |
| Feature 1 | Water-repellent Material |
| Feature 2 | USB Charging Port |
| Feature 3 | Expandable |
| Feature 4 | Large Capacity |
Instock
There are no reviews yet.