Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.656 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 8 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Casual |
| Exterior | Silt Pocket |
| Model Number | D233902 |
| Lining Material | Nylon |
| Closure Type | zipper |
| Gender | MEN |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | GOLF QUALITY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Dimension | 30x49x18cm |
Instock
There are no reviews yet.