Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.94 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 14 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Technics | jacquard |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion |
| Exterior | Open Pocket |
| Model Number | KS3203W |
| Carrying System | Air Cushion Belt |
| Rain Cover | No |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Patchwork |
| Gender | MEN |
| Decoration | None |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | Kingsons |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
Instock
There are no reviews yet.