Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Cell Phone Pocket, Interior Compartment, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | MC1044 |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 10CM |
| Item Weight | 100g |
| Item Length | 18.5cm |
| Item Height | 1cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion, Fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Color | AS SHOWN |
| Item type | wallet |
| Crowd | Man |
| Season | At all seasons |
| Notice | The size may have some differs due to manual measurement. |
Instock
There are no reviews yet.