Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 16 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 8.5cm |
| Item Length | 11.5cm |
| Item Height | 1.5cm |
| Model Number | 8802 |
| Material Composition | cow leather |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Okli-Rsoe |
| Item Type | Money Clips |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.