Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 34 × 12 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Size | 15 inches |
| Interior | Interior Compartment, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Exterior | Silt Pocket |
| Item Height | 11.8inch |
| Material Composition | Real leather |
| Item Width | 4.7inch |
| Item Weight | 1.8kg |
| Item Length | 15inch |
| Model Number | M053 |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | COTTON |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | MUNUKI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Briefcases |
| Place of Origin | China (Mainland) |
| is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.