Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 7 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 14cm |
| Item Weight | 0.06kg |
| Item Length | 22cm |
| Item Height | 6cm |
| Model Number | AA |
| Material Composition | mesh |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Letter |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Color | black |
| Feature 1 | Storage pouch |
| Feature 2 | toilet bag |
| Feature 3 | Organizer bag |
| Feature 4 | large capacity travel cosmetic bag |
| Feature 5 | make up bags cosmetic case |
Instock
There are no reviews yet.