Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.387 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 29 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 37cm |
| Item Weight | 1500kg |
| Item Length | 40 |
| Item Height | 10cm |
| Model Number | HZ2317 |
| Material Composition | pu |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | PU |
| Brand Name | SNUGUG |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.