Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 14cm |
| Item Weight | 0.3kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 21cm |
| Model Number | Cosmetic Cases |
| Material Composition | Oxford |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| keyword 1 | Women's cosmetic bag |
| keyword 2 | Female bag |
| keyword 3 | tote bag |
| keyword 4 | Makeup Case |
| keyword 5 | Cosmetic Organizer |
| The package includes | 1*cosmetic bag |
Instock
There are no reviews yet.