Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.098 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 11 |
| Item Length | 15.5 cm |
| Item Height | 4.5 |
| Model Number | Cosmetic Bag |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Cartoon |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | PU |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.