Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 16 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Shape | Pillow |
| Style | fashion |
| Main Material | POLYESTER |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Feature1 | Checkerboard |
| Feature2 | Make up bag |
| Feature3 | Women's Cosmetic Bag |
| Size | A:27x16x6.5cm B:18x11x7.5cm |
Instock
There are no reviews yet.