Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 9 × 3 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 6cm |
| Item Weight | 70g |
| Item Length | 20 |
| Item Height | 9cm |
| Model Number | Cosmetic Bag |
| Material Composition | Polyester |
| Shape | Pillow |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.