Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 11cm |
| Item Weight | 80g |
| Item Length | 15cm |
| Item Height | 4cm |
| Material Composition | PVC |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | PVC |
| Brand Name | dawndesslo |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cosmetic Cases, Cosmetic Cases |
| CN | Hebei |
| S Size | 15*11*4CM |
| M Size | 18*12*5CM |
| L Size | 22*14*6CM |
| Features | Waterproof Make Up Bag, PVC Toiletry Bag, Neceser Make Up Organizer, Makeup Box Bags, Beauty case, Fashion Cosmetic Bag |
| Gender | Women Men Girl Lady Female |
Instock
There are no reviews yet.