Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 0.5cm |
| Item Weight | 0.09kg |
| Item Length | 23cm |
| Item Height | 14cm |
| Closure Type | No Zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | felt |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.