Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 1 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 21cm |
| Item Weight | 30g |
| Item Length | 0.5 |
| Item Height | 15cm |
| Model Number | 24052702 |
| Material Composition | polyester |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | COOLOST |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.