Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | HE BEI Province, HE BEI Province |
| Types of bags | Shoulder & Handbags |
| Occasion | Versatile |
| Exterior | Silt Pocket |
| Interior | Interior Compartment |
| Hardness | SOFT |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Style | Japan Style |
| Decoration | embroidery |
| Number of Handles/Straps | two |
| Lining Material | POLYESTER |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Main Material | PU |
| Shape | SQUARE |
| Brand Name | dawndesslo |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| size | 40x12x28cm |
Instock
There are no reviews yet.