Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.417 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 25 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 9inch |
| Item Weight | 1.1kg |
| Item Length | 10.23 |
| Item Height | 4.3inch |
| Model Number | S3_1060# |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.