Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 3 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 5cm |
| Item Length | 19cm |
| Item Height | 2cm |
| Material Composition | Silicone |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual, Cute, fashion |
| Main Material | Silicone |
| Brand Name | piang gouer |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Product | Women Coin Purse |
| Cosmetic Bag | Girl Cosmetic Case |
| toiletry bag | Cosmetics Bags Pouchs for Travel |
| Suitable | Ladies, Female, Girls |
| Occasion | Versatile |
| Hardness | Soft |
| Drop Shipping | yes |
| female makeup bag | Sac De Rangement |
Instock
There are no reviews yet.