Instock
| Weight | 0.335 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 19 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 14cm |
| Item Weight | 250g |
| Item Length | 22 |
| Item Height | 10cm |
| Model Number | 1 |
| Material Composition | PU |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Type 1 | Travel Toiletry Bag |
| Type 2 | Rollable Compact Toiletries Makeup Pouch |
| Type 3 | 4 in 1 Portable Makeup Bag |
| Type 4 | Small Roll Up Toiletry Bag for Traveling Women |
| Type 5 | 4 in 1 Detachable Makeup Bag |
| Occasion 1 | for Women |
| Occasion 2 | for Toiletries Cosmetics |
| Occasion 3 | for Outdoor/Travel |
| Occasion 4 | for Bathroom |
| Occasion 5 | for Daily Use |
| Feature 1 | 4 Detachable Clear Multi Compartment Hanging Makeup Bag |
| Feature 2 | Travel Makeup Bag with 4 Removable Compartments |
| Feature 3 | Roll Up Large Capacity Compact Waterproof Foldable Cosmetic Bag |
| Feature 4 | Outdoor Travel Hanging Cosmetic Bag |
| Feature 5 | Waterproof Traveling Toiletry Bag |
| Bags | hand bag |
| Makeup bag | makeup organizer |
| Women's bags | Storage organizer |
| travel essentials | pouch |
| Women's cosmetic bag | Bags for women |
| Makeup organizer | Hanging organizers, bags |
| Cosmetic pouch | female bag |
| Travel | bags for women |
Instock
There are no reviews yet.