Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 5 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 28cm |
| Item Weight | 0.28kg |
| Item Length | 13cm |
| Item Height | 23cm |
| Model Number | 1022 |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | No Zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | Felt |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Occasion | versatile |
| Type | Sold by factory directly |
| Type of bags | bag in bag |
| Funcation | bag organizer for alma pm |
Instock
There are no reviews yet.