Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.073 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 23 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 17cm |
| Item Weight | 70g |
| Item Length | 21cm |
| Item Height | 8cm |
| Model Number | Cosmetic Bag |
| Material Composition | nylon |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Floral |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.