Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 3 cm |
| Item Width | 8cm |
| Item Weight | 0.07kg |
| Item Length | 17cm |
| Item Height | 10cm |
| Model Number | BG004 |
| Material Composition | PU Leather |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | PU |
| Brand Name | VANDIOSA |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.