Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 9cm |
| Item Weight | 70g |
| Item Length | 27cm |
| Item Height | 19cm |
| Model Number | Cosmetic Bag |
| Material Composition | Oxford |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Floral |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | eTya |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| women's bag | makeup bag |
| Female bag | Women's cosmetic bag |
| wash organizer bag | travel tote bag |
Instock
There are no reviews yet.