Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Place Of Origin | HE BEI Province, HE BEI Province |
| Item Length | 26cm |
| Material Composition | polyester |
| Strap Drop | 103cm |
| Model Number | TC2036 |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | Mihaivina |
| Item Type | WAIST PACKS |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| waist pack bag | women messenger bags |
| lady's gift | shoulder bag |
| women waist pack | lady crossbody bag |
| women messenger bag leather | famous Brand Women bag |
| Crossbody Shoulder Bag | Small bags |
Instock
There are no reviews yet.