Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 17cm |
| Item Weight | 0.8kg |
| Item Length | 24cm |
| Item Height | 10.5cm |
| Model Number | FL052 |
| Shape | Box |
| Closure Type | zipper |
| Style | England Style |
| Main Material | PU |
| Brand Name | abay |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.