Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 22 × 23 cm |
| Warning | children educational wooden toys |
| Theme | Sports |
| Certification | CE |
| Model Number | children educational wooden toys |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 2-4 Years |
| Name: | Wooden Activity Toy Cube |
| Material: | basswood + water-based paint |
| Size: | about 23*23*35cm/8.66*8.66*13.78inch |
| Weight: | about 1850g |
Instock
There are no reviews yet.