Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.74 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 10 cm |
| whether full opening | Yes |
| Thickness | Fleece |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Applicable Season | Spring and Autumn |
| Applicable Scene | Daily |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | CAMOUFLAGE |
| Out Side Length | full |
| Pant Closure Type | zipper fly |
| Material Composition | polyester |
| Collar | V-Neck |
| Decoration | Pockets |
| Style | military |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Brand Name | twilight bear |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Gender | MEN |
| Features | Wear-resistant, warm, light, waterproof, quick-drying, windproof |
| Waterproof coefficient | 1000mm |
| color 1 | Gray, Black, gle Camo, Black Python Pattern, CP, Army Green |
| size | S, M, L, XL, XXL, XXXL |
| color 2 | ACU, Yellow Python Pattern, Green Python, Desert Digital, |
| color 3 | Tree Camouflage, Khaki, Yellow, Green |
Instock
There are no reviews yet.