Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Applicable Season | Autumn And Winter |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | Pockets |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Brand Name | YEHAN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Gender | MEN |
| Clothing pocket style | three-dimensional bag |
| Product Category | Sweater/fleece |
| Content of main fabric components | 52% |
| With or without liner | No liner |
| Suitable for the crowd | teenager |
| size | S, M, L, XL, XXL |
| version | loose type |
| Amoy category | Youth Pop (18-24 years old) |
| collar | Collarless |
| style | cardigan, street tide |
| Whether it is a set | Yes |
| thickness | fleece |
| item number | ZS2663#7763# |
| Fabric name | Cotton |
| applicable scenario | leisure |
| sleeve type | long sleeve |
| gram weight | 360g |
| Main fabric composition | Cotton |
| applicable gender | men and women |
| Applicable age group | adult |
| Listing year/season | Winter 2023 |
| Is it hooded? | hooded |
| sleeve length | long sleeve |
| Suitable for the season | winter |
| Style details | Ribbed bottom pendulum |
| margin of error | 1-2CM |
| Original design source | Yes |
| process | batik |
Instock
There are no reviews yet.