Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 1 cm |
| Applicable Season | summer |
| Applicable Scene | Beach |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Animal |
| Model Number | Beach Shorts Swimwear |
| Pant Style | regular |
| Length | knee length |
| Fit Type | LOOSE |
| Closure Type | Drawstring |
| Waist Type | low |
| Material | COTTON, Nylon, SPANDEX, nylon+spandex |
| Style | Casual |
| Origin | Mainland China |
| Gender | MEN |
| Item Type | shorts |
| CN | Guangdong |
| Support | Dropshipping/ Wholesale |
| Sizes | M-4XL |
| Weight | 140~200g |
| Pants length | five-point pants/middle pants |
| Name | creative fashion men's casual shorts |
Instock
There are no reviews yet.