Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Decoration | Letter |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Length | full length, full length |
| Jeans Style | pencil pants |
| Fabric Type | Coated |
| Waist Type | high |
| Fit Type | taper |
| Wash | No |
| Closure Type | button fly |
| Brand Name | SauceZhan |
| Origin | Mainland China |
| CN | BEIJING |
| Material | Denim, Cotton |
| Gender | MEN |
| Item Type | JEANS |
| colour | Blue |
| Fly | Silver-plated Buttons |
| Applicable season | Four Seasons General |
| thickness | 16.8 oz |
| Applicable scene | daily |
| Suitable | adult |
Instock
There are no reviews yet.