Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Season | Spring and Autumn |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Collar | Turn-down Collar |
| Model Number | N23C018001 |
| Type | regular |
| Hooded | No |
| Decoration | Zippers |
| Thickness | Standard |
| Lining Material | POLYESTER |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Material | Faux Leather, PU |
| Brand Name | mauroicardi |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Outerwear Type | Leather & Suede |
| Gender | MEN |
| number | 682505462522 |
| KG | S=0.632 kg XL= 0.795 kg |
Instock
There are no reviews yet.