Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Special Features | Breathable |
| Product Care Instructions | Machine wash |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Applicable Scene | shopping |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Fabric Type | Worsted |
| Hooded | No |
| Pattern Type | |
| Sleeve Style | short sleeve |
| Collar | O-Neck |
| Material | COTTON |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Brand Name | YUANBINYIFU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Gender | MEN |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| camisa | S-6XL |
| style | men women unisex, Hip-hop, classic |
| anime shirt | black white |
| short sleeve | custom DIY T Shirt |
| t shirt | Harajuku |
| t-shirt for men | fugees |
| shirt | Camisetas |
| summer | casual |
| men clothing | vintage |
| Graphic t shirts | Funny |
| de mujer | Y2K |
Instock
There are no reviews yet.