Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | without battery |
| Material | Plastic |
| Model Number | D01027 |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Item | Led Round Ball Lights |
| color | Seven Colors/blue/red/green/yellow/warm white/white/pink/ |
| Size | diameter about 1.4cm |
| Package | 10pcs/lot |
| Note | with battery |
| Battery type | LR41(need 2pcs battery) |
| Using | indoor dollhouse accessory, scene layou materials |
Instock
There are no reviews yet.