Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.338 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 23 × 14 cm |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Other |
| Release Date | Autumn 2023 |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | Pockets, Zippers |
| Fabric Type | CANVAS |
| Style | Office Lady |
| Down Weight | <100g |
| Detachable Part | Hat Detachable |
| Hooded | Yes |
| Material | Nylon |
| Down Content | 80% |
| Filling | White duck down |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Thick |
| Type | regular |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.