Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Closure Type | Pullover |
| whether full opening | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Other |
| Decoration | none |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Standard |
| Age | Under 18 years old |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Hooded | Yes |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Style | regular |
| Type | Pullovers |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | super-short |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | Polyester Cotton |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pullovers |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| CN | HUBEI |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fit Type | LOOSE |
| womens colthing shirts | Y2K tops |
Instock
There are no reviews yet.