Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sci-Fi | magic |
| Warning | THIS IS NOT A TOY |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 25mm Tray |
| Plastic Type | ABS |
| Scale | none |
| Type | Petg Material |
| Theme | Fantasy & Sci-Fi |
| Material | Plastic |
| Brand Name | wargame base world |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.