Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 15 cm |
| Warning | no eating |
| Gender | Unisex |
| Model Number | B-22A |
| Plastic Type | ABS |
| Type | Model Sofa Set |
| Theme | Buildings |
| Brand Name | TERAYSUN |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | none |
| item | Miniature Sofa Set |
| scale | 1:75 1:100 1:150 |
| application | Architectural Model Layout |
| color | unpainted |
| material | ABS Plastic |
| feature | abs plastic model kits |
| package | 1 set |
Instock
There are no reviews yet.