Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Electric |
| Standard Voltage | 110V(不含)-220V(不含) |
| Material | Plastic |
| Brand Name | XHUODADA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Name | Micro-electric ultrasonic radio frequency cosmetology instrument |
| POWER | 65w |
| Suction | 100 PA |
| RF FREQUENCY | 5 MHZ |
| MICRO FREQUENCY | 3 Mhz |
| Voltage | 220v-110v |
| Product Size | 29* 29* 13 cm |
Instock
There are no reviews yet.