Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Working Principle | ION+, ultrasonic, ION-, vibration massage |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Power Source | Electric, Rechargeable Battery, USB Charger, EU, UK, AU, us, japanese, KOREAN |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Plastic |
| Standard Voltage | 220V, 110V(不含)-220V(不含), 100V, 110V, 240V |
| Type | Ultrasonic Skin Scrubber |
| Function | Facial Clean, Skin Tightening, Skin Rejuvenation, Skin Mouisture, Dead Skin Removal, Anti-Acne, Blemish Removal, Anti Wrinkle, Whitening, Lifting |
| Brand Name | Windaily |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS, FCC, CE |
Instock
There are no reviews yet.