Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 2ml |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Refillable Bottles |
| Include | 3Pcs 2ml Mini Glass Dropper Bottles |
| Color | Rose Gold, Rose Red, Blue, Gold, Silver, Green |
| Material | Glass + Silicone |
| Capacity | 2ml |
| Sealing Type | Dropper |
Instock
There are no reviews yet.