Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 35 cm |
| Certificate Number | SZ20230221002 |
| CE | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Design | Horse |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | 3.7V |
| Brand Name | TOPEKIA |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Remote Distance | about 10-15meters |
| Feature1 | Remote Control, Electronic horse |
| Product number | ZZ882167 |
| Remote control battery | 2pcs AAA battery (not included) |
Instock
There are no reviews yet.