Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Size | Megagen-Ti base |
| Material | Metal |
| Model Number | Megagen-Ti base |
| Brand Name | smvp |
| Origin | Mainland China |
| Materials | Titanium grade 5 (TI-6AL-4V ELI) |
| USE | Ti-base for zirconia customized abutment & monolithic crown, |
| Compatible with | Megagen Anyridge |
Instock
There are no reviews yet.