Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | BPBYKK |
| Origin | Mainland China |
| Model | XTcera600 Milling Burs |
| Shank Diameter | 6mm |
| Head Diameter | 3.0mm, 2.0mm, 1.5mm, 1.0mm |
| For Material | Metal |
Instock
There are no reviews yet.