Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 8/12/16pcs |
| Size | 8/12/16pcs |
| Material | Plastic |
| Model Number | GBB-17A/17S/50/20 |
| Age Group | adults |
| Brand Name | qlebaby |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Toothbrushes Head |
Instock
There are no reviews yet.