Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Function | Cleaning, Moisturizing, Hydrating |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Soap |
| Body Area | Face, Body, Hair, Hands |
| Skin Type | Normal Skin |
| Features | All Natural, Alcohol-Free, Ammonia-Free, |
| Scent | Herbal |
| Department | Men, Women |
| Ingredients | 24K Gold, Aloe Vera, Lemon, Coconut Oil, Honey, Shea Butter, Vitamin E |
Instock
There are no reviews yet.