Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cleaning |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Ingredient | Turmeric |
| NET WT | 75g*3pcs |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Soap |
| Ingredients raw materials | Sodium hyaluronate, hydrolyzed collagen, nicotinamide |
| Product category | secrets de provence |
| Time to market | 2020 |
| Suitable skin type | General |
| Cosmetic efficacy | Moisturize, control oil, moisturize, deep clean, soft skin |
| Category | Facial Cleanser / Facial Cleanse |
| Product specifications | Gold foil skin jelly cleansing ball |
| intended for | General |
| quality guarantee period | three years |
| The degree of blistering | Foam Cleansing |
| Product name | Jilin Lisa Gold Foil Cleansing Jelly Cleansing Ball 110g |
Instock
There are no reviews yet.