Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cleaning, Moisturizing, Hydrating |
| Place of Origin | China |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Ingredient | Aloe Extract, Salicylic Acid, Shea Butter |
| Model Number | Cool Fresh Aloe Soap |
| NET WT | 200g |
| Brand Name | AILKE |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
| Benefits | Brightening, Cleansing, Reduce Acne |
| Features | Natural, Cruelty Free, Non Comedogenic |
| Suitable Skin Types | All Skin Types |
| Shelf Life | 3 Years |
Instock
There are no reviews yet.