Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 6 |
| Model Number | HBH160382 |
| NET WT | 60g x 6 |
| Item Type | Bath |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.